Skip to content

Intencje IX Pielgrzymki Kibiców

Intencje odprawiane na Mszy świętej podczas IX Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców na Jasną Górę:

za zmarłego Podpułkownika Jóózefa Bandzo, pseudonim „Jastrząb”, żołnierza 5 Wileńskiej Brygady AK i Narodowego Zjednoczenia Wojskowego.

za zmarłego kapitana Henryka Kończykowskiego ps. Halicz , żołnierza AK batalionu „Zośka”.

za zmarłego generała Janusza Brochwicz-Lewiński ps. „Gryf”, żołnierza batalionu AK „Parasol” i wszystkich innych naszych bohaterskich żołnierzy kombatantów formacji niepodległościowych, którzy odeszli do Pana w 2016 i 2017 roku.

Za Polaków pomordowanych na Wołyniu przez nacjonalistów ukraińskich, pomordowanych w niemieckich obozach koncentracyjnych, sowieckich łagrach, tych którzy zginęli w walce o wolną Polskę.

Za zmarłych kibiców i piłkarzy, naszych przyjaciół:

za zmarłego Tadeusza Duffeka „Dufa”, Tomasz Balcerzaka „Wojtusia”, Marcina Dziedziula „Dzitka”, Dawida Zapiska, Tomasza Górczyńskiego, Kamila Kąkola, Kamila Werbińskiego, Romana Rogocza, Macieja Kozaka – Lechia Gdańsk.

za zmarłego Gerarda Cieślika – Ruch Chorzów.

za zmarłą Małgorzatę Trokę-Wiśniewską – Legia Warszawa.

za zmarłego Wojciecha Osińskiego „Osę” – Zawisza Bydgoszcz;

za zmarłych Wojtka Rożko, Marka „Aptekarza”, Pawła, „Karła”, „Maczo” ze Śląska Wrocław, za zmarłego tatę Grzegorza Bogielskiego „Presleya” ze Śląska (pogrzeb odbył się w dniu pielgrzymki)

za zmarłego Kazimierza Juszczyńskiego.

Za młodych ludzi, którzy ostatnio zginęli; zabitego w Berlinie Łukasza Urbana Daniela z Ełku, Sarę i Marysię z Jeleniej Góry. Wszystkich naszych bliskich zmarłych

O zdrowie dla tych którzy zmagają się z ciężką chorobą: Michała Obierzyńskiego z Częstochowy, Roberta Sugockiego ze Szczecina, o zdrowie dla siostrzeńca Bożenki, o zdrowie dla Romana, Dorotu, Bożeny, Anny, dla Andrzeja Duffeka, za rodzinę Zasadów, Krawców, Mikółków, Ignatowiczów, w intencji Agnieszki Zaranek o boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski.

W intencji naszych dzieci, ochrzczonych w czasie naszej pielgrzymki, tych które urodziły się w ostatnim roku, za Nikodema Nowakowskiego, za Cyryla o pomyślną maturę i Jontka, który przyjmie do swojego serca po raz pierwszy Pana Jezusa, za małego Macieja Stefaniaka, za wszystkie rodziny kibiców uczestniczących w pielgrzymce.

Za Janusza Walusia. O Boże Błogosławieństwo, zdrowie, siłę i szybki powrót do Ojczyzny (intencja kibiców Legii Warszawa).

O Boże błogosławieństwo dla podopiecznych ks. Tadeusza Isakowicza – Zalewskiego i Fundację Brata Alberta.

O pomyślność dla naszej Ojczyzny i mądrość dla rządzących.

Za wszystkich kibiców i Polaków kochających swoją Ojczyznę wszelkich łask Bożych i opieki Matki Królowej Polski.

Jeden z kibiców, Bartek Mularczyk z Anwilu Włocławek, o którego zdrowie się modliliśmy, zmarł kilka dni po pielgrzymce. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!

Primary Sidebar