Skip to content

Zapisy

Poniżej udostępniamy formularz, który umożliwi nam zapisanie się do jednej z róż Żywego Różańca Kibiców. Przemyśl swoją decyzję! Wpisując się do naszej modlitewnej wspólnoty zobowiązujesz się do odmawiania codziennie jednej dziesiątki różańca w głównej intencji, jaka nam towarzyszy: o pomyślność naszej Ojczyzny; o chrześcijańską Europę; boże błogosławieństwo dla polskich kibiców i ich rodzin, nawrócenie naszych serc; wybaczenie wszystkich grzechów, które w naszym środowisku się wciąż pojawiają. Uruchamiamy także księgę intencji, gdzie każdy może wpisać, wszystko to co zawierza Panu Bogu. Nasza wspólnota będzie modlić się w tych intencjach.

Każdego 24 dnia miesiąca, kiedy Rodzina Salezjańska na całym świecie przywołuje wstawiennictwa Maryi Wspomożycielki Wiernych, w intencji wszystkich członków Żywego Różańca Kibiców, odprawiona zostanie Msza święta.

Prosimy także, aby do naszej wspólnoty zapisywali się tylko kibice. Innych zapraszamy do modlitwy w naszej intencji, także o włączanie się w Krucjatę Różańcową za Ojczyznę (http://www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl/), w modlitwę różańcową rodziców za swoje dzieci (http://www.rozaniecrodzicow.pl/), do angażowania się w Koła Żywego Różańca w Waszych parafiach.

Primary Sidebar